Image

SAKARYA ÖZGÜN ISI - DOĞALGAZ TESİSAT Hakkımızda

Arifiye'de kurulu firmamız ilimizin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Uzman ekip ve ekipmanlarla yaptığımız uygulamalar ile müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. 

Çalıştığımız sektör, oluşabilecek arızalara çok hızlı müdahale etme ve çabuk olma gerekliliğini getirmektedir. Bu sebeple 7 günün 24 saati hizmet vermekteyiz. ACİL MÜDAHALE gerektirebilecek Batarya & musluk montaj ve tamiri, Sıhhı tesisat işleri, Kalorifer petek iç temizliği, Tıkanmış klozet ve lavabo açma, Rögar açma ve kanal temizliği, Kanal görüntüleme ve tıkanıklık tespiti, Hassas su kaçak tespiti işlerinde arıza yerine çok hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmaktayız. 

Müşterilerimize kaliteli hizmet verdiğimize, ve güvenlerini kazandığımıza inancımız yüksektir. Evinizin ve işyerinizin konforunu sağlamak adına çalışan firmamız tem alanlarda tecübesini eksiksiz göstermektedir.

Genel tesisat anlamında sunduğumuz hizmetlerden birine yada bir kaçına ihityacınız olabileceğinizi göz önüne alarak iletişim bilgilerimizi keydediniz. Size bir telefon kadar yakınız.

 

Ekibimiz

Çalısma Ekibimiz

image

Ahmet GÜNGÖR

Tesisat Ustası

image

Ferhat ÖZYOLCU

Tesisat Ustası